Úvodní stránka Naše produkty Řízení provozu a silniční bezpečnosti

Řízení provozu a silniční bezpečnosti

Řízení provozu a silniční bezpečnosti

Firma GSM CITY s.r.o. nabízí široký sortiment výrobků, které zajišťují lepší orientaci řidičů, jejich navádění a vymezení nebezpečných zón.

Jedná se především o LED signalizační světla do vozovky, zpomalovací prahy, naváděcí systémy, dorazové prahy a zobrazovače o počtu volných míst na parkovištích.

Veškeré prvky silniční bezpečnosti lze instalovat pro komfortnější používání parkovacích ploch nebo pro vymezení vjezdu a výjezdu z parkoviště.

LED světla určená k instalaci do vozovky lze použít i pro instalaci na velmi zatěžované vjezdy a výjezdy pro velmi těžkou nákladní techniku se zatížitelností na jedno světlo až 60 tun. Pomocí těchto světel lze usměrňovat nebo regulovat průjezd vozidel v závislosti na vyhodnocení dopravy – např. vyhodnocení naplněnosti parkoviště (váhy, skladu, atd…).

Máte dotaz či přání? Neváhejte se na nás obrátit!

Kontaktujte nás

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.