Úvodní stránka O nás a naše služby

O nás a naše služby

GSM CITY s.r.o. se vždy primárně zaměřovalo na plně autonomní parkovací a vjezdové systémy, které i v dnešní době tvoří hlavní pilíř činosti naší firmy. Naše parkoviště jsou nainstalována napříč celou republikou a také v zahraničí. Jak se zvětšovaly požadavky zákazníků, rozrůstal se i náš sortiment. Dnes proto v našem portfoliu naleznete nejen parkovací systémy, ale i automatické dveře a turnikety, pohlcovače karet a kompletní vybavení pro automatizaci vstupů a vjezdů.

img

Poradenství

Nevíte si rady, jaké řešení zvolit pro Vaše parkoviště nebo stavbu? Obraťte se na nás, rádi Vám poradíme. 

Společnost GSM CITY s.r.o. působí na trhu 6 let a za tu dobu provedla desítky realizací nejen v České republice, ale také v ostatních zemích Evropy (Německo, Maďarsko, Rumunsko, Rusko). Díky tomu se s Vámi můžeme podělit o zkušenosti, kterými disponujeme. 

Na Vaše přání poradíme s výběrem konkrétních systémů, nebo vymyslíme technické řešení přímo na míru. Doporučíme také možné funkce, které zvýší zisk nebo usnadní užívání. Svým zákazníkům také nabízíme konzultace v oblasti stavební připravenosti. 

img

Odborná montáž

U našeho týmu realizačních techniků klademe důraz na vysokou odbornou způsobilost a pravidelně jej proškolujeme. Naši montážníci tak mají znalosti nejen ze strojírenského oboru a konstruktérství, ale jsou i proškoleni na provádění elektro-servisních instalací. Při naší práci přísně dodržujeme standardy BOZP. Díky tomu mají naši zákazníci jistotu, že námi prováděné montáže jsou vždy rychlé a kvalitní.  

Na přání zákazníka také zajišťujeme i ostatní stavební práce, nutných k instalaci našich zařízení (zednické a bourací práce, odvoz suti, provádění základů a jiné).

img

Servis

Společnost GSM CITY s.r.o. se svým týmem 18 techniků a 10 servisních vozidel provádí záruční i pozáruční opravy všech svých výrobků z oblasti parkovacích a závorových systémů, turniketů, automatických dveří a dalších, a to na území celé ČR + v příhraničních oblastech Polska a Německa. V případě zájmu jsme schopni provádět servisní úkony i u zařízení jiných dodavatelů (Autogard, AS parking, Indentcode). 

Včasným odhalením závady servisním technikem ušetříte značnou část nákladů. Pravidelná údržba vychází jednoznačně levněji, než řešení havarijního stavu. Provozujeme jak standardní servisní činnost s dojezdem na opravu do 1 - 3 pracovních dní, tak i NON-STOP servis v režimu 24/7. NON - STOP servisní služba je poskytována pouze zákazníkům se servisní smlouvou.

img

Servisní smlouva

Nedělejte si starosti s nečekanými opravami, to přenechejte nám! 

Našim zákazníkům nabízíme uzavření servisní smlouvy, která zaručuje bleskový výjezd našich techniků (v řádu hodin) a rychlé řešení havarijní situace. Nezáleží přitom, jestli je zrovna víkend, státní svátek nebo půlnoc – pro své zákazníky tu jsme NON-STOP. 

Tuto službu oceňují především naši zákazníci z průmyslového sektoru, pro které znamená každá minuta zdržení nemalou finanční ztrátu.

Servisní smlouva je zpoplatněna buď pravidelným měsíčním paušálem, nebo příplatkem u hodinové sazby.   

Máte dotaz či přání? Neváhejte se na nás obrátit!

Kontaktujte nás

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.