Úvodní stránka Naše produkty Chytrý přístupový systém THERMOGATE

Chytrý přístupový systém THERMOGATE

Biometrická kontrola přístupu THERMOGATE, je skvělým pomocníkem v současné koronavirové pandemii. Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

Kontrola přístupu pomocí rozpoznání obličeje (i s rouškou)

Pomocí zabudované kamery rozpozná obličeje autorizovaných osob. Rozpoznání obličeje na vzdálenost až 3 m a za méně než 0,5 sekundy zajistí hladký průchod Vašich zaměstnanců. V základní ceně obsahuje kompletní systém správy uživatelů v českém jazyce.

Měření teploty

Zařízení je vybaveno velmi přesným infračerveným paprskem, který snímá teplotu obličeje přicházející osoby, a to s přesností 0,3 stupně Celsia. V případě zvýšené teploty buď zařízení zablokuje vstup nebo alarmem přivolá pracovníky ostrahy. 

Kontrola nasazené roušky

THERMOGATE pozná, zda-li má zaměstnanec nasazenou roušku. Pokud nemá, pomocí mikrofonu jej na tuto skutečnost upozorní, případně zablokuje vstup dále do prostorů firmy. 

Výhody zařízení THERMOGATE 

  • Cena pouhých 40 000 Kč bez DPH. Zlomek toho, co stojí termokamery, nebo zaměstnanci měřící teplotu kolegům. 
  • Spolehlivost a kvalitní provedení.
  • Spolupracuje s jakýmkoliv zařízením (turnikety, automatické dveře, automatické branky, apod.).
  • Zabudovaný mikrofon a alarm v základní ceně.
  • Systém je v základu kompletně česky.

V případě vašeho zájmu lze dodat zařízení včetně turniketů, automatických dveří nebo širokou paletou dalšího příslušenství.

Pro více informací, nebo domluvení nezávazné schůzky přímo na místě instalace s předvedením funkčnost výrobku prosím zašlete poptávku přes poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.