Úvodní stránka Naše produkty Chytrý přístupový systém THERMOGATE

Přístupový systém THERMOGATE - moderní zařízení pro autorizaci osob

Biometrická kontrola přístupu THERMOGATE, je skvělým pomocníkem v současné koronavirové pandemii. Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

Kontrola přístupu pomocí rozpoznání obličeje (i s rouškou)

Pomocí zabudované kamery rozpozná obličeje autorizovaných osob. Rozpoznání obličeje na vzdálenost až 3 m a za méně než 0,5 sekundy zajistí hladký průchod Vašich zaměstnanců. V základní ceně obsahuje kompletní systém správy uživatelů v českém jazyce.

Měření teploty

Zařízení je vybaveno velmi přesným infračerveným paprskem, který snímá teplotu obličeje přicházející osoby, a to s přesností 0,3 stupně Celsia. V případě zvýšené teploty buď zařízení zablokuje vstup nebo alarmem přivolá pracovníky ostrahy. 

Kontrola nasazené roušky

THERMOGATE pozná, zda-li má zaměstnanec nasazenou roušku. Pokud nemá, pomocí mikrofonu jej na tuto skutečnost upozorní, případně zablokuje vstup dále do prostorů firmy. 

Výhody zařízení THERMOGATE 

  • Cena pouhých 40 000 Kč bez DPH. Zlomek toho, co stojí termokamery, nebo zaměstnanci měřící teplotu kolegům. 
  • Spolehlivost a kvalitní provedení.
  • Spolupracuje s jakýmkoliv zařízením (turnikety, automatické dveře, automatické branky, apod.).
  • Zabudovaný mikrofon a alarm v základní ceně.
  • Systém je v základu kompletně česky.

V případě vašeho zájmu lze dodat zařízení včetně turniketů, automatických dveří nebo širokou paletou dalšího příslušenství. 

Letak GSM CITY 2021 THERMOgate modre.pdf (9.60 MB)

Pro více informací, nebo domluvení nezávazné schůzky přímo na místě instalace s předvedením funkčnost výrobku prosím zašlete poptávku přes poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.