Úvodní stránka Naše produkty Chytrý přístupový systém THERMOGATE

Přístupový systém THERMOGATE - moderní zařízení pro autorizaci osob

Biometrická kontrola přístupu THERMOGATE, je skvělým pomocníkem v současné koronavirové pandemii. Doba koronavirová zdůraznila potřebu zvýšené kontroly a ochrany osob přicházejících do veřejných či komerčních budov, to vše při udržení maximální automatizace všech procesů. THERMOGATE představuje moderní zařízení pro autorizaci osob, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

 

CO UMÍ THERMOGATE?

Automatická správa návštěvníků a řízení přístupu

Pomocí zabudované kamery rozpozná obličeje autorizovaných osob (i s obličejovou maskou). Rozpoznání obličeje na vzdálenost až 3 m a za méně než 0,5 sekundy zajistí hladký průchod Vašich zaměstnanců. V základní ceně obsahuje kompletní systém správy uživatelů v českém jazyce.

Měření teploty

Zařízení je vybaveno velmi přesným infračerveným paprskem, který snímá teplotu obličeje přicházející osoby, a to s přesností 0,3 stupně Celsia. V případě zvýšené teploty buď zařízení zablokuje vstup nebo alarmem přivolá pracovníky ostrahy. 

Detekce obličejové masky/roušky

THERMOGATE pozná, zda-li má zaměstnanec nasazenou roušku. Pokud nemá, pomocí mikrofonu jej na tuto skutečnost upozorní, případně zablokuje vstup dále do prostorů firmy.

THERMOGATE tak představuje automatizovaný bezdotykový prostředek zamezující průchodu návštěvníků s vyšší teplotou či nenasazenou obličejovou maskou a minimalizuje tak riziko šíření epidemií i "běžných" sezónních chorob v kontrolovaných prostorách.

 

NOVINKA 2022 - THERMOGATE QM umožňuje bezkontaktní ověření digitálních Covid certifikátů!

 • systém provádí ověření automaticky, bezobslužně - v souvislosti s novými vládními nařízeními je tak naprosto ideální do větších firemních či komerčních prostor i do restaurací a barů
 • neplatný certifikát je signalizován akusticky či světelně
 • propojením se vstupními zařízeními (turniket, závora, automatické dveře) je zajištěna naprostá kontrola průchodu osob a dodržení platných vládních nařízení

 

 

 

 

 

Výhody zařízení THERMOGATE 

 • Cena pouhých 40 000 Kč bez DPH. Zlomek toho, co stojí termokamery, nebo zaměstnanci měřící teplotu kolegům. 
 • Spolehlivost a kvalitní provedení.
 • Spolupracuje s jakýmkoliv zařízením (turnikety, automatické dveře, automatické branky, apod.).
 • Zabudovaný mikrofon a alarm v základní ceně.
 • Systém je v základu kompletně česky.

Celý systém THERMOGATE dodáváme na míru konkrétním požadavkům včetně potřebného vybavení a hardware (turnikety, závory, automatické dveře) a zajistit kompletní instalaci.

KDE INSTALOVAT THERMOGATE?

Vládní, komerční a rezidenční objekty Školy, akademie a univerzity Podniky, průmysl a výrobní prostory
Objekty infrastruktury, letiště, nádraží Restaurace, kina, bary, stadiony, knihovny Maloobchodní prodejny, obchodní centra

 

Pro více informací, nebo domluvení nezávazné schůzky přímo na místě instalace s předvedením funkčnost výrobku prosím zašlete poptávku přes poptávkový formulář, nebo nás kontaktujte.

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

 • 1 - Měření teploty
 • 2 - Kontrola nasazené roušky
 • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.