Úvodní stránka Naše produkty Přístupové systémy SALTO

Přístupové systémy SALTO

Přístupové systémy SALTO

Přístupové systémy SALTO zajistí bez problémový vstup zákazníků, hostů nebo zaměstnanců do areálů, objektů, kanceláří, hotelových pokojů apod. Jedná se o jedinou bezdrátovou technologii řízení přístupů na světě, která je patentově chráněna.

Platforma řízení přístupu SALTO kombinuje elektronické komponenty, periférie a software, prostě na míru šité řešení bezdrátového řízení přístupu.

Výhody přístupového systému

Zapomeňte na tahání drátů k jednotlivým zařízením a využijte jedinečné technologie k administraci hostů, zákazníků a zaměstnanců přes libovolné přístupové body (turnikety, dveřní zámky, hotelové dveřní zámky, vjezdy, vstupy, atd…).

Ovládání přístupů

Technologií SALTO lze vybavit jak malý přístupový systém s ovládáním stávajícího vybavení, tak velký hotelový komplex včetně dodávky dveřních elektronických kování.

Systém SALTO je velice komplexní a umožňuje vybavit vaši firmu, kanceláře nebo hotel tou nejmodernější a zcela unikátní technologií pro řízení přístupů a jejich administraci. Software je plně lokalizován do českého jazyka.

Máte dotaz či přání? Neváhejte se na nás obrátit!

Kontaktujte nás

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.