Kamerový systém - bezpečnost vašeho areálu a objektu

V případě, že chcete zvýšit bezpečnost objektu, nebo jen mít větší přehled o všech pohybech ve vašem areálu, lze chytrou vrátnici jednoduše propojit s kamerovým systémem. Přístup k záznamům pak probíhá přímo z uživatelského účtu. 

Dodáváme a montujeme kamery, včetně souvisejícího příslušenství, v několika variantách.

SPZ kamery

Pořizují snímek SPZ přijíždějícího (nebo odjíždějícího) vozidla a porovnávají jej s databází povolených SPZ. Fotografie pořízené SPZ je automaticky uložena do systému u každého průjezdu. 

Událostní kamery

Pořizují fotografii předem zvolené události. Může se jednat např. o přiložení zaměstnanecké karty k turniketu, nebo aktivaci závorového zařízení. U každé takové akce kamera pořídí fotografii a uloží ji k dané události, včetně času. Uživatel systému tak získává dokonalý přehled o všem, co potřebuje. 

Záznamové kamery 

Tyto kamery pořizují kontinuální záznam a lze je dodat ve dvou variantách. Buď s nahráváním na pevný disk (záznam se nahrává v časové smyčce, dle potřeb provozovatele a v závislosti na velikosti úložného prostoru), a nebo s ukládáním záznamu na cloud server, na který má zákazník přístup přímo z řídícího softwaru Watchtower.

V případě vašeho zájmu se s vámi rádi sejdeme, zkonzultujeme ideální řešení přesně pro vaše potřeby a připravíme nezávaznou nabídku. Neváhejte nás kontaktovat.

Novinka: Thermogate

Jedná se o moderní zařízení pro autorizaci osob při vstupu, většinou připojené na automatické dveře nebo turnikety, které nabízí tři základní funkce.

  • 1 - Měření teploty
  • 2 - Kontrola nasazené roušky
  • 3 - Rozpoznání obličeje (i s nasazenou rouškou)
Zjistit více
GSMCITY

Pošlete nám poptávku

Kontakty

Zaujal Vás náš sortiment? Chcete se dozvědět více o našich produktech, nebo máte nějakou otázku? Ozvěte se nám, budeme Vás co nejdříve kontaktovat.